Autá na splátky jednoducho pre každého

QuatroCar predstavuje najľahšiu cestu financovania vášho nového alebo jazdeného vozidla. Vybrať si môžete zo širokej ponuky áut na splátky podľa vašich požiadaviek a to už od roku výroby 2003. Pri financovaní auta na splátky máte u nás na výber aj uzatvorenie zákonného poistenia, havarijného poistenia, poistenia splátok a poistenia finančnej straty GAP za zvýhodnených podmienok.

PÔŽIČKA NA AUTO ONLINE

Vyskúšajte jedinečný spôsob vybavenia pôžičky ONLINE! Ponúkame vám jednoduché financovanie vášho auta - motorového vozidla, motocykla, prívesného vozíka alebo karavánu.


>VYBAVIŤ ONLINE

JAZDENÉ VOZIDLÁ

V súčasnosti môžete využiť financovanie cez Quatrocar vo viac ako 450 autobazároch na území SR a každé ponúkané vozidlo má preverený pôvod a pôvodnosť.


>ZISTIŤ VIAC

NOVÉ VOZIDLÁ

Využite pri kúpe nového vozidla možnosť financovania cez QuatroCar. Môžete si vybrať Klasickú a Odľahčenú formu splácania.


>ZISTIŤ VIAC

AUTOKARTA

AUTOKARTA je bonusová kreditná platobná karta, vďaka ktorej môžete mať každý liter benzínu o 3% lacnejší. Navyše vám ju vydáme úplne zadarmo.


>VYBAVIŤ ONLINE

E-AUKCIE

Široký sortiment jazdených vozidiel nájdete aj v našej e-aukcii, kde môžete nakupovať formou obchodnej verejnej súťaže. Aukcia prebieha nepretržite.


>ZISTIŤ VIAC