Quatro Car

Quatro splátkové
prázdniny

Staré a hlučné spotrebiče vám nemusia pokaziť sviatky, ani zbytočne míňať viac elektriny.

Vymeňte ich za nové a využite možnosť odloženia splátky o dva mesiace
pre všetky nákupy s Quatrom do 31. 12. 2022.

 

Ako to funguje?

 1. Splátkové prázdniny predstavujú nákup na splátky s Odloženou splátkou. Svoje splátky nemusíte uhrádzať hneď, ale vaša prvá splátka bude odložená o 2 mesiace.
 2. S odložením splátok nie sú spojené žiadne ďalšie náklady. Výška splátky je rovnaká ako pri bežnom splácaní pri zvolenom počte splátok, s tým, že lehota splatnosti sa posúva o počet odložených mesiacov. 
 3. V splátkovom kalendári budú uvedené dve nulové splátky a od 3. splátky budú uvedené splátky vo výške a počte ako v Zmluve o viazanom spotrebiteľskom úvere.
 4. Pred začiatkom splácania nenulových splátok vám pošleme SMS notifikáciu o úhrade splátky a vy sa tak nemusíte obávať, že na prvú splátku zabudnete. 

Ako požiadať o Odložené splátky?

 • Pri nákupe v kamennej predajni požiadajte predajcu pri nakupovaní na splátky s Quatrom o produkt Odložené splátky - hneď na začiatku, ešte pred vypĺňaním formulára žiadosti.
 • Pri nákupe online zvoľte možnosť „Odložená splátka“, ktorú nájdete v kalkulačke na e-shope. Po prekliknutí na formulár žiadosti sa opäť zobrazí kalkulačka, kde si môžete ešte meniť parametre úveru a vybrať si aj samotný produkt – v tomto prípade „Odložená splátka - 2 mesiace“.

Prečo sa oplatí vymeniť spotrebiče teraz?

 1. S novými spotrebičmi môžete ušetriť

  Nové spotrebiče nekupujeme len preto, že sú krajšie, ale tiež tichšie a môžu skresať vaše účty za elektrinu. Obzvlášť to platí pre veľké spotrebiče ako sú práčka či chladnička. Tie nové sú zvyčajne oveľa úspornejšie.

 2. Nečakajte, kým sa pokazia

  Môže sa to stať práve počas sviatkov, kedy ich viac používate a najviac potrebujete.

 3. Vianočné darčeky bez platenia

  S odloženými splátkami obdarujete svojich blízkych alebo aj seba jednoducho a môžete si užiť sviatky bez starostí s platením – splácať začnete až po sviatkoch.

 

Zavolajte nám 0850 123 440
Infolinka v pracovných dňoch od 7:30 – 19:00
Infolinka zo zahraničia +421 248 555 980
Sme tu pre vás quatro@quatro.sk
Nájdete nás aj na