Spýtajte sa nás na čokoľvek

Ak je vám niečo nejasné ohľadom nakupovania na splátky, neváhajte sa nás kedykoľvek spýtať priamo cez chat. Rýchlo získate odpovede na všetky vaše otázky 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Prístup na náš chat nájdete napravo v dolnej časti obrazovky.


Navštívte sociálne siete a získajte prehľad

Všetky novinky nájdete aj u nás na sociálnych sieťach. Na našich stránkach si prečítate reakcie zákazníkov a jednoducho sa môžete pridať do diskusie.


Kontaktný formulár

Potrebné informácie vám ochotne poskytneme aj prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Stačí ho vyplniť a jednoducho odoslať.

Napíšte nám
SÍDLO:
Všeobecná úverová banka, a.s.
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25
IČO: 31 320 155
Zapísaná v OR OS Bratislava I
odd: Sa, vl. 341/B
KOREŠPONDENČNÁ ADRESA:
Všeobecná úverová banka, a.s.
29. augusta 3
P.O.BOX 87
058 01 Poprad
KONTAKT :
Infolinka: 0850 123 440
Infolinka zo zahraničia: +421 248 555 218
Email: quatro@quatro.sk

Všeobecná úverová banka, a.s. (ďalej len „VÚB“) oznamuje Klientovi nasledovné informácie:
1. VÚB je zapísaná ako samostatný finančný agent v podregistroch poskytovania úverov, poistenia alebo zaistenia ako samostatný finančný agent a podregistri doplnkového dôchodkového sporenia ako viazaný finančný agent vedenom NBS pod registračným číslom 26796.
2. VÚB má uzatvorené zmluvy o sprostredkovaní poistenia s nasledujúcimi inštitúciami: Poisťovňa Cardif Slovakia, a.s., Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Amslico poisťovňa - Alico, a.s. a Generali Slovensko poisťovňa a.s. – všetky zmluvy majú nevýhradnú povahu. Spoločnosť nemá kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach týchto osôb.
3. Osoby uvedené v bode 2 ani osoby ovládajúce tieto osoby nemajú kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach VÚB.

Nebankový register, Informácia o spracúvaní osobných údajov v Spoločnom registri bankových informácií, Formulár finančný agent, Informácie o poistení

KDE NAKÚPITE NA SPLÁTKY?

Vyberte si ktorúkoľvek z viac ako 5 400 predajní a e-shopov, kde môžete nakupovať na splátky.

NÁJDITE OBCHOD

KONTAKTUJTE NÁS

Sme tu pre vás.

Napíšte nám

Odpovede dostanete aj na našej infolinke:

0850 123 440